© 2019 Česlovas Daugėla

Česlovas Daugėla

Visuomeninis rinkimų komitetas „ŽINAU IR GALIU – ČESLOVAS DAUGĖLA“

Kai kalbame apie Alytų, dažniausiai suprantame miestą kaip statinių visumą. Man Alytus – tai visų pirma žmonės. Savo programa noriu įtikinti, kad žinau ir galiu jumis pasirūpinti, nes tam tereikia visai nedaug – tik lėšų ir teisingų sprendimų. 

Lėšos – tai verslas!

 

Verslas generuoja lėšas iš kurių mokami atlyginimai ir pensijos, užtikrinamos socialinės garantijos, kuriama ateitis.

Mes norime gyventi gražiau ir saugiau, turėti didesnes pajamas, profesionalesnius specialistus, geresnę miesto infrastruktūrą, daugiau išskirtinių renginių ir švenčių. Norime, kad sugrįžtų emigrantai, kad Alytaus miestas vėl augtų.

Pirmą kartą tapau meru su šūkiu „Prikelkime Alytų!”. Kandidatuojant antrą kartą, man nebereikia kalbėti pažadais, nes darbais jau įrodžiau, ką sugebu – dirbdamas meru net sunkios ekonominės krizės metu 2007–2010 metais į Alytų pritraukiau daugiau investicijų, nei bet kuris kitas meras. 

Tai 48 mln. litų Lietuvos tūkstantmečio tiltui, 25 mln. litų – pėsčiųjų ir dviratininkų tiltui, 24 mln. litų – sporto rūmų rekonstrukcijai, 21 mln. litų– pramonės parkui ir t. t. ir t. t. Viso investicijų daugiau nei 350 mln. Litų (100 mln. Eurų).

 

Teisingi sprendimai – tai patirtis!

 

Pirmos savo kadencijos metu buvau geras meras, dabar galiu būti dar geresnis, nes pasimokęs iš klaidų, tapau lankstesnis, taktiškesnis, pagarbiau bendrauju su žmonėmis, žinau kaip svarbu turėti ne tik lėšų, bet ir teisingą gyvenimo filosofiją, tikėjimą, savivertę, dvasios ramybę. Aš nesu „katė maiše“.

Šiandien geriau nei kada nors anksčiau suprantu krikščioniškas vertybes ir manau, kad mes visi turime jų laikytis:ištroškusį pagirdyk, išalkusį pamaitink,vargšą aprenk, keleivį priglausk...

 

Tokia yra mano programos esmė.